توسعه سیاست آمریکا آمریکایی وزیر امورخارجه

توسعه: سیاست آمریکا آمریکایی وزیر امورخارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات محرومیت‌ همچنان پابرجاست , کاهش قابل ملاحظه جریمه مهدی طارمی

جریمه مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بعد از امضای تفاهم‌نامه بین این کلوب و ریزه‌اسپور کم کردن قابل توجهی داشته است.

محرومیت‌ همچنان پابرجاست , کاهش قابل ملاحظه جریمه مهدی طارمی

کاهش قابل ملاحظه جریمه مهدی طارمی؛ محرومیت همچنان پابرجاست

عبارات مهم : ترکیه

جریمه مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بعد از امضای تفاهم نامه بین این کلوب و ریزه اسپور کم کردن قابل توجهی داشته است.

به گزارش تسنیم، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل کلوب پرسپولیس هفته گذشته جهت حل مسئله محرومیت پرسپولیس از نقل وانتقالات، جریمه و محرومیت چهار ماهه مهدی طارمی به ترکیه رفت و دیداری با مسئولان کلوب ریزه اسپور داشت. این دیدار بعد از آن انجام شد که وزارت ورزش به همراه سایر مسئولان ارشد کشورمان به این عنوان ورود کردند تا مسئله پرسپولیس حل شود.

محرومیت‌ همچنان پابرجاست , کاهش قابل ملاحظه جریمه مهدی طارمی

گرشاسبی امروز در گفت وگو با سایت کلوب پرسپولیس در این باره گفته بود: «زمانی که مدیر جمهور محترم ترکیه به کشورمان سفر کردند، آقای دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان اختلاف پرسپولیس با کلوب ریزه اسپور را با ایشان مطرح کردند و مقرر شد جهت برطرف مسئله و اختلاف، پیگیری مورد نیاز صورت گیرد که در جهت همین جلسه، همراه با اعضای کمیته حقوقی و بین الملل به ترکیه سفر کردیم. سفر ما نیز با سفر آقای مدیر جمهور و گروه همراه جهت شرکت در اجلاس فوق العاده سران عضو شرکت همکاری اسلامی به ترکیه همراه شد که شرایط خوبی را جهت پیگیری های ما ایجاد کرد.»

مدیرعامل پرسپولیس ولی از بیان جزییات مربوط به این حکم خودداری کرد و گفت که در روزهای آینده در این باره صحبت خواهد کرد. او همچنین ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت دوشنبه در این باره صحبت خواهد کرد.

جریمه مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بعد از امضای تفاهم‌نامه بین این کلوب و ریزه‌اسپور کم کردن قابل توجهی داشته است.

تفاهم نامه ای بین مسئولان پرسپولیس و ریزه اسپور به امضا رسیده که بر اساس آن مبلغ جریمه کلوب پرسپولیس و مهدی طارمی به طور قابل ملاحظه ای کم کردن یافته هست. همان وقت اعلام شد که طارمی 782 هزار یورو جریمه شده است که با مشورت های صورت گرفته و توافق های انجام شده است این مبلغ به «50 هزار یورو» کم کردن یافته که رقم قابل توجهی هست. این توافق بین طرفین صورت گرفته و قرار شد به اطلاع فیفا نیز برسد.

محرومیت چهار ماهه طارمی همچنان پابرجاست. محرومیت کلوب پرسپولیس از دو پنجره نقل وانتقالاتی است و شنیده شده است ممکن است این محرومیت به یک پنجره کم کردن یابد یا کلا برداشته شود که در این زمینه باید منتظر تصمیم فیفا بود.

این اتفاقی است که تاکنون رخ داده و اگر روند کار به همین صورت پیش برود، کم شدن مبلغ جریمه طارمی دستاورد مذاکرات طرفین بوده است.

محرومیت‌ همچنان پابرجاست , کاهش قابل ملاحظه جریمه مهدی طارمی

واژه های کلیدی: ترکیه | همراه | پرسپولیس | ریزه اسپور | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs