توسعه سیاست آمریکا آمریکایی وزیر امورخارجه

توسعه: سیاست آمریکا آمریکایی وزیر امورخارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی یادتان رفته که می گفتید امام وقت جهت احمدی نژاد دعا می کند؟ / واکنش رو

از یاد می‌برند که حداقل 8 سال دولت پاک دستان! را تقویت و تایید کردند. فراموش کرده‌اند که آن سرنوشت می‌گفتند: «امام عصر جهت احمدی نژاد دعا می‌کند و گزینش او از ک

یادتان رفته که می گفتید امام وقت جهت احمدی نژاد دعا می کند؟ / واکنش رو

واکنش روزنامه جمهوری اسلامی به بیانات آیت الله مصباح: یادتان رفته که می گفتید امام وقت جهت احمدی نژاد دعا می کند؟

عبارات مهم : اسلامی

از یاد می برند که حداقل 8 سال دولت پاک دستان! را تقویت و تایید کردند. فراموش کرده اند که آن سرنوشت می گفتند: «امام عصر جهت احمدی نژاد دعا می کند و گزینش او از کرامات و معجزه است» و حتی مرتبه کامل او را، در وقت ظهور حضرت ولی عصر(عج) محقق می دانستند. از سخنان گهربار! دیگر مردها می گذریم که حتی تکرار آنها نیز آزار دهنده هست.

روزنامه جمهوری اسلامی با بیان این جمله آیت الله مصباح که گفته است: «نسل تازه تا چشم باز کرده حکومت عدل را دیده است» به آن تصویر العمل نشان داد.

این روزنامه نوشت: از یاد می برند که حداقل 8 سال دولت پاک دستان! را تقویت و تایید کردند. فراموش کرده اند که آن سرنوشت می گفتند: «امام عصر جهت احمدی نژاد دعا می کند و گزینش او از کرامات و معجزه است» و حتی مرتبه کامل او را، در وقت ظهور حضرت ولی عصر(عج) محقق می دانستند. از سخنان گهربار! دیگر مردها می گذریم که حتی تکرار آنها نیز آزار دهنده است.

یادتان رفته که می گفتید امام وقت جهت احمدی نژاد دعا می کند؟ / واکنش رو

پرونده آن دولت مورد حمایت همه جانبه که روز به روز سیاه تر می شود و آن فرد آسمانی و ماورایی و هاله نورش، امروز در برابر کل نظام اسلامی ایستاده و خواهان محاکمه مدیر قوه قضائیه است.

به راستی اگر در پیشگاه خداوند متعال و مردم شریف، حاضر به استغفار و عذرخواهی نیستیم. دیگر اینگونه سخن نگوئیم. آن هم در شرایطی که رهبر این نظام از عقب ماندن در عرصه عدالت می گوید، شما حداقل پیروی بفرمائید.

از یاد می‌برند که حداقل 8 سال دولت پاک دستان! را تقویت و تایید کردند. فراموش کرده‌اند که آن سرنوشت می‌گفتند: «امام عصر جهت احمدی نژاد دعا می‌کند و گزینش او از ک

با مرحوم هاشمی رفسنجانی که این اوضاع را به روشنی می دید و دلسوزانه در مسیر اصلاح امور و تقویت نظام اسلامی می کوشید چه کردیم و چه کردند؟ هاشمی رفت ولی نهضت او زنده است و عالی ترین مراتب نمایان شدن آنرا در سخنان اخیر مرجع بزرگ و واقع نگر می توانید شاهد باشید که واقع بینانه می فرماید: «اگر مردم دورویی و اختلاس نجومی را ببینند صحنه را ترک می کنند و در چنین شرایط که مردم در صحنه نباشند، رهبر ولو علی بن ابیطالب(ع) باشد، شکست، قطعی خواهد بود.» آیا این هشدارها کفایت نمی کند. مطمئن باشید ندیدن واقعیت، وجود آن را نفی نمی کند و گناه این همه غفلت و بی کفایتی، را به گردن دشمن های انداختن. هیچ دردی را دوا نمی نماید.

واژه های کلیدی: اسلامی | روزنامه | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs