توسعه سیاست آمریکا آمریکایی وزیر امورخارجه

توسعه: سیاست آمریکا آمریکایی وزیر امورخارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی جوانان را نباید فقط به عنوان یک عنصر فرمان‌بر در نظر گرفت , اظهارات ابتکار درخصوص بازداشت جوانان در حوادث اخیر

معاونت زنان و خانواده ریاست‌جمهوری ضمن ارائه تحلیل خود در خصوص بازداشت‌شدگان حوادث اخیر که اغلب جوانان هستند، تاکید کرد که مطالبات جوانان نسل دهه ۷۰ و ۸۰ نیازمن

جوانان را نباید فقط به عنوان یک عنصر فرمان‌بر در نظر گرفت , اظهارات ابتکار درخصوص بازداشت جوانان در حوادث اخیر

اظهارات ابتکار درخصوص بازداشت جوانان در حوادث اخیر؛ جوانان را نباید فقط به عنوان یک عنصر فرمان بر در نظر گرفت

عبارات مهم : برنامه

معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن ارائه تحلیل خود در خصوص بازداشت شدگان حوادث اخیر که اغلب جوانان هستند، تاکید کرد که مطالبات جوانان نسل دهه ۷۰ و ۸۰ نیازمند شنیده شدن است و باید حق پرسشگری و چالش گری آنها را به رسمیت شمرد.

معصومه ابتکار در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که تحلیل شما از اینکه تعداد قابل توجهی از بازداشت شدگان وقایع اخیر جوانان هستند، چیست؟ گفت: ما به گفت وگوی عمیق بین نسلی نیازمندیم. حتما نیازمند شنیدن صدای نوجوانان و جوانان هستیم، لیکن جهت شنیدن صدای نسل دهه ۷۰ و ۸۰ وقت و فضای کافی نه در خانواده و نه در جامعه فراهم نکرده ایم.

جوانان را نباید فقط به عنوان یک عنصر فرمان‌بر در نظر گرفت , اظهارات ابتکار درخصوص بازداشت جوانان در حوادث اخیر

وی در ادامه افزود: البته کارها خوبی در آموزش و پرورش یا دانشگاه ها برنامه ریزی شده، ولی کافی نیست. حتما باید صدای جوانان و نوجوانان شنیده شده است و مطالبات آنها درک شود. این گفتمان با شنیدن شروع می شود یعنی قبل از اینکه ما صحبت کنیم، باید صدای نسل دهه ۷۰ و ۸۰ را بشنویم.

معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه باید در رسانه های عمومی، فضای عمومی جامعه، دانشگاه ها، آموزش و پرورش و خانواده جهت جوانان و نوجوانان جایگاه قائل شویم، تصریح کرد: این نسل به اینترنت گرایش زیادی پیدا کرده است این در حالی است که اینترنت همان قدر که وقت های فوق العاده ای دارد، مقداری ترساندن هم دارد که توانمندسازی جوانان جهت استفاده صحیح از اینترنت عالی ترین راه جهت مقابله با تهدیدات است.

معاونت زنان و خانواده ریاست‌جمهوری ضمن ارائه تحلیل خود در خصوص بازداشت‌شدگان حوادث اخیر که اغلب جوانان هستند، تاکید کرد که مطالبات جوانان نسل دهه ۷۰ و ۸۰ نیازمن

ابتکار ادامه داد: برنامه گفت وگوی خانواده و گفت وگوی بین نسل ها را در معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری برنامه ریزی کرده و با قوت در حال اجرای آن هستیم. این طرح در پنج استان شروع شده است است البته اعتقاد دارم این گفت وگوها باید از داخل خانواده ها شنیده شود. صدای جوانان و نوجوانان ابتدا در داخل خانواده شنیده شده است و به رسمیت آشنا شود.

وی در آخر گفت: جوانان و نوجوانان را نباید فقط به عنوان یک عنصر فرمان بر در نظر گرفت بلکه باید حق پرسشگری و چالش گری آنها را به رسمیت شمرد.

واژه های کلیدی: برنامه | جوانان | بازداشت | اینترنت | خانواده | نوجوانان | برنامه ریزی | ریاست جمهوری | معصومه ابتکار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs